Number of items: 1130

Mátrai Vilmos (1877-1961): Aranykakas utca (Tabán). Akvarell, papír, jelzett, néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben, 33×25,5 cm
10096.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Tavasz a télben. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 21x37,5 cm
10097.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, Iványi Grünwald Béla által jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 30×44 cm
10098.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Kőnig Frigyes (1955-): Köretek. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IX/XV számozással, 36x50 cm
10099.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29×38 cm
10100.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ruzicskay György (1896-1993): Ki érti ezt? Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm
10101.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Giudecca (Velencei gondolás és vitorlások). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×37 cm
10102.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vojtech Tittelbach (1900-1971): Női akt és harlekin, 1946. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32x39 cm
10103.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm
10104.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Wagner János (1936-2022): Kert (Éjszakai történet). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Wagner. Hátoldalán autográf felirattal. 100x68 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10105.

Available for bidding
260 000 HUF
704,61
812,50
Minimum bid:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
Túry Mária (1930-1992): Ősz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Vizualart töredékes címkéjével. Fakeretben. 40x52 cm.
10106.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Tilless Béla (1932?2018): Házak a városfalnál. Olaj, farost, jelzett hátodalán autográf felirattal. 60x80 cm Keretben
10107.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF