Paintings and graphics Number of items: 1130
3491187
10072
523
70000
Gerzson Pál (1931-2008): Szigligeti táj, 1991. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41×60 cm. Lap paszpartuban elmozdult (laza). Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3496419
10073
523
50000
Illencz Lipót (1882-1950): Virágokat szedő lány. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3495626
10074
523
50000
Szikra János (1921-2009): Csendélet halakkal, 1980 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3495764
10075
523
50000
Deák János (1928-2018): Nagybányai utca. Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, paszpartuban, 32x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3495790
10076
523
50000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya környéki táj, 1941. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm/ Norbert Sztelek (1884-1956): Landscape around Baia Mare, 1942. Pastell on paper, signed, framed. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3497178
10077
523
50000
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Élet a házban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3500356
10078
523
50000
Erőss László (1894-1934): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív. sérült fakeretben, 52×35,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3500801
10079
523
48000
Vlastimil Piha (1920-): Prágai panoráma. Olaj, tempera, karton. Jelezve bal lent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel). 53×97 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3436567
10080
523
38000
Jankovics Marcell (1941-2021): Elfogatás, Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3475365
10081
523
38000
Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalom naplementében. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 35,5×59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3496359
10082
523
32000
Horváth Éva Mónika (1965-): Színes társaság (cím nélkül). Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 46x60 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3497067
10083
523
32000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×36,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house