Number of items: 1130

Gerzson Pál (1931-2008): Szigligeti táj, 1991. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41×60 cm. Lap paszpartuban elmozdult (laza). Üvegezett fakeretben.
10072.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Illencz Lipót (1882-1950): Virágokat szedő lány. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10073.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Szikra János (1921-2009): Csendélet halakkal, 1980 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50×70 cm
10074.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Deák János (1928-2018): Nagybányai utca. Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, paszpartuban, 32x48 cm
10075.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya környéki táj, 1941. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm/ Norbert Sztelek (1884-1956): Landscape around Baia Mare, 1942. Pastell on paper, signed, framed.
10076.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Élet a házban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x80 cm
10077.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Erőss László (1894-1934): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív. sérült fakeretben, 52×35,5 cm
10078.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Vlastimil Piha (1920-): Prágai panoráma. Olaj, tempera, karton. Jelezve bal lent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel). 53×97 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10079.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Elfogatás, Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
10080.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalom naplementében. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 35,5×59 cm
10081.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Színes társaság (cím nélkül). Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 46x60 cm. Fakeretben.
10082.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×36,5 cm.
10083.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF