Number of items: 1130

Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Tanya, 1931. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 83,5×68 cm
10048.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50
Minimum bid:
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000
Szenes András, André Szenes (1895-1957): Chaqu' un son gout (Erotikus-pornográf album 14 db grafikával), 1930 körül. Hidegtű, papír, egy kivételével mindegyik jelzett. Kiadói, sérült papírmappában. Egyes lapok szélén apró szakadásokkal, sérülésekkel, ázásnyomokkal. Egy lap hiányzik (15 db grafikával lenne teljes). 15x13,5 és 18×22 cm. Szenes András eredetileg okleveles építészként végzett a budapesti Műegyetemen, de hamar a festészet felé fordult. Tanulmányait Fényes Adolfnál kezdte, majd Szolnokon és Münchenben képezte magát tovább. Szenes András első kiállítása 1924-ben volt, melyet több hazai és külföldi követett. Tagja volt a KUT (Képzőművészek Új Társasága) csoportnak, amelynek kiállításain rendszeresen részt vett. Egyik franciaországi tartózkodása alatt készült az árverésünkön szereplő mappa, amely erotikus fantáziájával a kor polgári-konzervatív ízlését meghaladta. A mappa egy másik példánya Nicholas Salgo korábbi magyar származású budapesti amerikai nagykövet gyűjteményében található. Rendkívül ritka, tudomásunk szerint korábban mappaként nem szerepelt árverésen!
10049.

Available for bidding
220 000 HUF
596,21
687,50
Minimum bid:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1995. Akril, fa, jelzett a hátoldalán, 50×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10050.

Available for bidding
240 000 HUF
650,41
750,00
Minimum bid:
240 000 HUF
240 000 280 000 320 000
Bányai István (1949-2022) Hamm (1977) c. animációs filmjéhez készült rajzok, tervek. Vegyes technika, műanyag film, pauszpapír. Klf. méretekben. Nagy banánosládányi, átnézésre érdemes anyag, acimációtörténeti kuriózum! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10051.

Available for bidding
240 000 HUF
650,41
750,00
Minimum bid:
240 000 HUF
240 000 280 000 320 000
Molnár Z. János (1880-1960): Meggyes csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 60x80 cm
10052.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Tagyosi Rátz Péter (1879-1945): Nagybánya környéki táj. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Tagyosi Rátz Péter Nagybánya. Dekoratív fakeretben. 33,5x35 cm
10053.

Available for bidding
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Góra Orsolya (1975-): Szürrealista táj (cím nélkül), 2004. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró sérülésekkel, 50x40 cm
10054.

Available for bidding
160 000 HUF
433,60
500,00
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
Gaál Ferenc (1891-1956): Városliget ősszel, Budapest, 1927. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
10055.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Alakok (cím nélkül), 1994. Olaj, vászon, jelzett, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10056.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 67,5x55 cm
10057.

Available for bidding
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimum bid:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet körtékkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi raglappal. Kissé sérült. 79x60 cm
10058.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Bartos Endre (1930-2006): Női akt. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 140x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10059.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF