Number of items: 1130

Turcsán Miklós (1944-): Mágia, 1992. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 86x90 cm
10132.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Faragó Ágnes (1951-): Rétegek 3. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 59,5x59,5 cm
10133.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Faragó Ágnes (1951-): Konstrukció, 2023. Akril, farost, jelzett a hátoldalán. 75x31 cm
10134.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben, 59,5×80 cm. /
10135.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Rékassy Csaba (1937-1989): Vár. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/100), 20x29 cm.
10136.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Göldner Tibor (1929-2013): Alkony a Sugovicán (Baja). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 40×65 cm
10137.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Korpács Lajos (-), működött a XX. sz. első felében: Lovasszekér. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10138.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Holló László (1887-1976): Álló női akt. Kréta, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27,5x19,5 cm
10139.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Markó Ernő (1868-1945): Holdfényes téli táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×69 cm
10140.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Ivóverseny. Kollázs, papír. Jelzett (Tibi). 51x41 cm.
10141.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Lőrincz Vitus (1933-): Tengerpart Törökországban, 1995. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Lőrincz Vitus autográf feliratával, paszpartuban, 34,5x54 cm
10142.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Lőrincz Vitus (1933-): Balatonfelvidéki lovastanya, 2003. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 33x49 cm
10143.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF