Number of items: 1130

Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm.
10492.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gross Arnold (1929-2015): Művészek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21x31,5 cm
10493.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm.
10494.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm.
10495.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Grosz, George (1893-1959): Alakok. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 26×18,5 cm
10496.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10497.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Lovasok. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 40x61 cm
10498.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Gy. Molnár István (1933-2010): Kocsi. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 21,5×30 cm
10499.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x65 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10500.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Győrffy Sándor (1951-): Fal (Mauer, berlini fal), 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII számozással. 58x43,5 cm. Lapszéli hajtásnyomokkal. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. IV/VII
10501.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Győri Nagy Sándor (-): Békési tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 34×40 cm
10502.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gyulai Líviusz (1937-2021): Krúdy illusztráció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán próbanyomat II. bélyegzéssel. Lap széle vágott. 14x13,5 cm
10503.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF