Number of items: 1130
3515686
10492
523
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3412177
10493
523
Gross Arnold (1929-2015): Művészek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21x31,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3501401
10494
523
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm.
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3501157
10495
523
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm.
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3511866
10496
523
3200
Grosz, George (1893-1959): Alakok. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 26×18,5 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2808120
10497
523
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3481072
10498
523
34000
Gulyás Dénes (1927-2003): Lovasok. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 40x61 cm
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3420219
10499
523
Gy. Molnár István (1933-2010): Kocsi. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 21,5×30 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3280078
10500
523
19000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x65 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3410908
10501
523
Győrffy Sándor (1951-): Fal (Mauer, berlini fal), 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII számozással. 58x43,5 cm. Lapszéli hajtásnyomokkal. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. IV/VII
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3513768
10502
523
Győri Nagy Sándor (-): Békési tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 34×40 cm
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3511796
10503
523
Gyulai Líviusz (1937-2021): Krúdy illusztráció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán próbanyomat II. bélyegzéssel. Lap széle vágott. 14x13,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m