Paintings and graphics Number of items: 1130
3520742
10312
523
Biró Andrea (-): Egy, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 22/20 számozással, 46x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3520722
10313
523
Biró Andrea (-): Megközelítve, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással, 65x49,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3520718
10314
523
Biró Andrea (-): My prison, 2006. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 7/8 számozással, 32x49 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3475375
10315
523
Biró Konrád (1967-): Női arc. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 24×18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3475378
10316
523
9500
Biró Konrád (1967-): Tengeren. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3334050
10317
523
40000
Bocsák Sándor (működött 1930-40 körül): Elegáns hölgy portréja. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 115x81 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3375829
10318
523
4800
Bodnár Imre (1959-): Elvisz az angyal, 1996. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Kissé sérült paszpartuban. 70×49 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3392246
10319
523
6500
Bodnár Imre (1959-): Szelek széle, 2010. Vegyes technika, papír. Jelzett. Bodnár Imre autográf ajándékozási soraival. Plexiüvegezett fakeretben. 24x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3331298
10320
523
6500
Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3376138
10321
523
Bognár Árpád (1931-2004): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/22), üvegezett fakeretben, 29×39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3420665
10322
523
Bóka Dezső (1935-): Hideg nap, 1969. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 33x45 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3500049
10323
523
Bokros László (1928-2017): "Tengerparton". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22,5x24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house