Number of items: 1130

Borsos Miklós (1906-1990) Attila. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm Üvegezett keretben
10336.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Bortnyik Éva (1945-): Vitás relativitás, 1991. Fotó, vegyes technika, papír. Jelzett. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 20x15 cm
10337.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 56x47 cm
10338.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Breznay József (1916-2012): Gyermekek. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38 cm
10339.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Breznay József (1916-2012): Virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 16×30 cm
10340.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10341.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Budahelyi Tibor (1945- ): Cím nélkül (Tér-kapcsolat-lehetőség mappából). Szitanyomat, papír, jelzett. 26x21 cm
10342.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Burghardt József (1880-?): Faluvége. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 28,5x38,5 cm
10343.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm
10344.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
10345.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Charles Joshua Chaplin (1825-1891): Szappan buborékok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli kisebb foltokkal. 15x11,5 cm
10346.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Csabai Pántl László (1904-1982): Virágos rét. Olaj, vászon, jelzett, dublírozott, 34,5×44,5 cm
10347.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF