Number of items: 1130

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csendélet, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23×17 cm
10360.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Emberek, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, lapszéli apró sérüléssel, 20×14 cm
10361.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Hármas, 1984. Ceruza, papír, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 25x15 cm
10362.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Nő gyermekével, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
10363.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. 24x15,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10364.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1984. Kréta, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×13,5 cm
10365.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm
10366.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 2003. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 21x29,5 cm
10367.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10368.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm.
10369.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm
10370.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Pasztell karton, jelzett. Üvegezett keretben 27x21 cm
10371.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF