Paintings and graphics Number of items: 1130
3423177
10288
523
3400
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafóra. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (160/300), 45x38 cm Üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3519825
10289
523
4200
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3439117
10290
523
9500
Barta István (1892-1976): Ágas-bogas. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3464549
10291
523
4200
Barta István (1892-1976): Csendélet. Kréta, papír, jelzett, 23,5x34,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3480863
10292
523
Barta István (1892-1976): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3476289
10293
523
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1963. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3480836
10294
523
Barta István (1892-1976): Madárpár. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3480832
10295
523
Barta István (v. Mária): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 43×33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3500775
10296
523
28000
Bartha László (1908-1998): Halász (1932 és 1940 között). Szén, papír. Jelzés nélkül. 41,5×35 cm. Üvegezett fakeretben, paszpartun ázásnyommal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3388503
10297
523
50000
Bartl József (1932-2013): Hétlevelű lóhere, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat! 53x27 cm. A szív, kereszt, négyzet, kör és a nem csak a természetben ritkábban előforduló hétlevelű lóhere Bartl József művészetének alapvető motívumai, jelei, jelképei, amelyekből kompozícióit az 1970-es évek végétől egészen az élete végéig építette, ezáltal vált művészete egyedivé, összetéveszthetetlenné. Ezen szitanyomat előképe az 1978-ban festett "Tavasz" c. festménye, maga a grafika a Szentendrei Grafikai Műhely alapításának évében, 1980-ban készült, ezáltal a Szentendrén készült első Bartl szitanyomatok egyike. Lap alján néhány kevés egészen apró folttal, máskülönben jó állapotban. / serigraphy on paper, signed, proof print {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3511936
10298
523
Batári László (1920-1997): Körtefa. Rézkarc, papír. Jelzett. 12,5x10 cm Üvegezett fakeretben. Lapszéli ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475469
10299
523
3400
Bazsali Ferenc (1923-1968): Völgy házakkal, 1967. Színes linómetszet, papír, jelzett, 19,55×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house