Number of items: 1130

Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafóra. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (160/300), 45x38 cm Üvegezett keretben
10288.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10289.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Barta István (1892-1976): Ágas-bogas. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x9 cm
10290.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Barta István (1892-1976): Csendélet. Kréta, papír, jelzett, 23,5x34,5 cm
10291.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Barta István (1892-1976): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×25 cm
10292.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1963. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x17,5 cm
10293.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Madárpár. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×29 cm
10294.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (v. Mária): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 43×33 cm
10295.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Bartha László (1908-1998): Halász (1932 és 1940 között). Szén, papír. Jelzés nélkül. 41,5×35 cm. Üvegezett fakeretben, paszpartun ázásnyommal.
10296.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Bartl József (1932-2013): Hétlevelű lóhere, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat! 53x27 cm. A szív, kereszt, négyzet, kör és a nem csak a természetben ritkábban előforduló hétlevelű lóhere Bartl József művészetének alapvető motívumai, jelei, jelképei, amelyekből kompozícióit az 1970-es évek végétől egészen az élete végéig építette, ezáltal vált művészete egyedivé, összetéveszthetetlenné. Ezen szitanyomat előképe az 1978-ban festett "Tavasz" c. festménye, maga a grafika a Szentendrei Grafikai Műhely alapításának évében, 1980-ban készült, ezáltal a Szentendrén készült első Bartl szitanyomatok egyike. Lap alján néhány kevés egészen apró folttal, máskülönben jó állapotban. / serigraphy on paper, signed, proof print
10297.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Batári László (1920-1997): Körtefa. Rézkarc, papír. Jelzett. 12,5x10 cm Üvegezett fakeretben. Lapszéli ázásnyomokkal.
10298.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bazsali Ferenc (1923-1968): Völgy házakkal, 1967. Színes linómetszet, papír, jelzett, 19,55×29,5 cm
10299.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF