Number of items: 1130

Göldner Tibor (1929-2013): Csónakok a vén Dunán. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 45×65 cm
10504.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Göldner Tibor (1929-): Tolnai falucska. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 50×70 cm
10505.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10506.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Gönczi Béla (1934-): 1919-1959. Linómetszet, papír. Jelzett. 29x19,5 cm.
10507.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Gönczi Béla (1934-): 1514. Nyomat, papír, jelzett, számozott (4/5). 25×15 cm
10508.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): A 100 éves Mezőgazdasági Múzeum (Vajdahunyad vára, Bp.), 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "Próba No 4." jelzéssel. Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896-1996 feliratú mappában. 10,5×15 cm
10509.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gönczi Béla (1934-): Babits: "Jónás". Rézkarc, papír, jelzett, 17×13,5 cm
10510.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (1/7). 24x15 cm.
10511.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett. 29×39 cm
10512.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10513.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Gönczi Béla (1934-): Taormina. Tus, papír. Jelzett. 13,5x20 cm, paszpartuban.
10514.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Göröcz Beáta (-): Virágok, olaj, vászon, kartonon, jelzett. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 70x50 cm
10515.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF