Paintings and graphics Number of items: 1130
3512548
10528
523
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Eger, háttérben a Nagy-Eged hegy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 43,5×31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3456632
10529
523
Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 25,5×36,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3419904
10530
523
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Színes hegyek. Xerográfia, papír, jelzett, számozott (10/50). Üvegezett fakeretben, 23x36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3522143
10531
523
Harmos Károly (1879-1956): Na, Kati, ne izélj már. Akvarell, papír, 36x34 cm Jelzett, üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3519438
10532
523
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj, 1940-es évek eleje. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3499340
10533
523
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj, 1940. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3371306
10534
523
HA v. AH jelzéssel: Király (1967?). Toll, papír. Papírra kasírozva. 10,5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3422566
10535
523
Hegedűs 2 László (1950-): Faludy György. Művészlemez (bakelit), filctoll. Jelzett (Hegedűs 2 László által), számozott: 45/100. Eredeti dobozában. d: 30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3501243
10536
523
Hegedűs László (1920-2012): Keresztrefeszítés, 1968. Fametszet, papír. Jelzett. Művészpéldány Artist's proof jelzéssel. Lapszéli elszíneződéssel. Üvegezett fakeretben. 30x46 cm. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3265875
10537
523
48000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3518387
10538
523
Helbing Ferenc (1870-1958): Vajdahunyad, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 21×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3313085
10539
523
500000
Henri Nouveau (1901-1959): Kompozíció, 1931. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent: H. Nouveau 1931. André Coll-Rotger francia nyelvű, fényképes tanúsítványával. Kissé foltos. Javított. Kisebb szakadásokkal. Kissé foltos. 43×31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house