Paintings and graphics Number of items: 1130
3373795
10552
523
Honti Nándor (1878-1961), 2 db rajz: Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának fiatalkori portréja, 1920 és kislány könyvvel. Ceruza, tus, papír. Utóbbi jelzett. 14,5x8,5 és 11,5x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3520780
10553
523
Horvát Helén Sára (1973-): Földanya, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (IX/7). 41×28,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3522138
10554
523
Horváth Endre (1896-1954): Prométheusz rézkarc. Jelzett, 37x28 cm Üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3465679
10555
523
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 60x40 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3497910
10556
523
8500
Horváth József (?-): Séta a város felett. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 33×48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3439806
10557
523
Horváth László Xavér (1944-2016): Női alakok (cím nélkül). Nyomat, karton, jelzett. Apr4ó felületi kopásokkal. 23×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3471020
10558
523
15000
Horváth Zoltán (1945-) Balerina. Olaj, farost. 42x28 cm Keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3471021
10559
523
Horváth Zoltán (1945-) Velencei látkép. Olaj, farost. 29x20 cm Keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3516104
10560
523
Hunyady Gábor (1969- ): Öreg fűz. Olaj vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3495651
10561
523
id. Kátai Mihály (1906-1983): Csikós reggeli fényben. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1986-ban a Derkovits Teremben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 9×15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3356282
10562
523
ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3113632
10563
523
Illés Árpád (1908-1980): Körforgás (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 10/100. 15x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house