Number of items: 1130

Honti Nándor (1878-1961), 2 db rajz: Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának fiatalkori portréja, 1920 és kislány könyvvel. Ceruza, tus, papír. Utóbbi jelzett. 14,5x8,5 és 11,5x9 cm
10552.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Horvát Helén Sára (1973-): Földanya, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (IX/7). 41×28,5 cm.
10553.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Horváth Endre (1896-1954): Prométheusz rézkarc. Jelzett, 37x28 cm Üvegezett keretben
10554.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 60x40 cm. Fakeretben.
10555.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Horváth József (?-): Séta a város felett. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 33×48 cm
10556.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Horváth László Xavér (1944-2016): Női alakok (cím nélkül). Nyomat, karton, jelzett. Apr4ó felületi kopásokkal. 23×29 cm
10557.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Horváth Zoltán(1945-) Balerina. Olaj, farost. 42x28 cm Keretben
10558.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Horváth Zoltán(1945-) Velencei látkép. Olaj, farost. 29x20 cm Keretben
10559.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Hunyady Gábor (1969- ): Öreg fűz. Olaj vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
10560.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
id. Kátai Mihály (1906-1983): Csikós reggeli fényben. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1986-ban a Derkovits Teremben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 9×15 cm
10561.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
10562.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10563.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF