Number of items: 1130

Samson Schönhaus (1922-2015): Balettáncosok (Tschaikowsky pas de deux aus dem "Nussknacker"). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/100). Üvegezett keretben, 30x42 cm
10912.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, kartonra kasírozva. 19x30 cm.
10913.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x54 cm
10914.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hangulatos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 28x38 cm
10915.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 25,5x39,5 cm
10916.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1933. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, vakráma nélkül, kartonra kasírozva. 42x51,5 cm.
10917.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 24,5x31,5 cm
10918.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
10919.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10920.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül 42x52cm
10921.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
10922.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10923.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF