Number of items: 1130

10924.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10925.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sárosi Ödön (1885-1950): Gápel Pál cipész portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált, dublírozott, 73×60 cm
10926.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Schmutzer, Ferdinand (1870-1928): Richard Paulussen portréja, 1906. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 15,5x12,5 cm
10927.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Scultéty Éva (1917-2001): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott 29x20 cm . Üvegezett fakeretben, lap alja foltos
10928.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sebők Lajos (?-?) No 95. (Táj) Zománc, fémlap, jelzett, keretben. 27x42 cm
10929.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Simon János (1945-): Rábapart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10930.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10931.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Simon Zoltán (1950-): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett, 19×26 cm, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben.
10932.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Sinkó István (1951-): Várakozók, magányosok (erotikus kép). Vegyes technika, nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 31×36 cm
10933.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Somlai Vilma (1938-2007): Bartók Béla, Kékszakállú Herceg Vára. Fametszet, kollázs, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 11×18,5 cm
10934.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Somlai Vilma (1938-2007): Fészek a fán. Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli elszíneződéssel, 43×31,5 cm
10935.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF