Number of items: 1130

Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10900.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rozanits Tibor (1931-): Cső elhelyezése (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. 18x23 cm
10901.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
10902.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10903.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzett. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16×23,5 cm, lap széle kissé foltos.
10904.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10905.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10906.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, unsigned, framed
10907.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Ruzicskay György (1896-1993): Alakok. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10908.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ruzicskay György (1896-1993): Jelenet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 56×69 cm
10909.

Available for bidding
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimum bid:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Ruzicskay György (1896-1993): Nagyváros. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10910.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ruzicskay György (1896-1993): Padam... Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm
10911.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF