Number of items: 1130

10876.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
10877.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39,5 cm
10878.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rákosi Uitz János (1887-?): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/50), üvegezett fakeretben, 14,5×9,5 cm
10879.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rauscher Juliska (1888-1947): Buják, a gróf Pappenheim vadászkastély látképe és enteriőrje, 1920-as évek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 12×10 cm, 17x24 cm és 13x11 cm. Apró felületi sérülésekkel A kastély később leégett.
10880.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Rau Tibor (1934-2009): 5 db illusztráció Zelk Zoltán Teveháton c. verséhez. Tus, papír, jelzés nélkül. Egyiken apró elszíneződéssel. Paszpartuban (részben kissé szakadt). 15,5x11 és 23,5x11 cm közötti méretekben.
10881.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Rau Tibor (1934-2009): A szónok (cím nélküli karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 25x19,5 cm
10882.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Rau Tibor (1934-2009): Biciklizők (karikatúra). Nyomat, papír, jelzett. 30x20 cm. Paszpartuban.
10883.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rau Tibor (1934-2009): Félmeztelen fodrászlányok vágják vendégeiket (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 22,5x32 cm
10884.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Regős István (1954): Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 29×39 cm Feltekerve
10885.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Reich Gábor (1951-): Liliom. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (59/100), üvegezett fakeretben, 34×25 cm
10886.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Reich Károly (1922-1988): Hazafelé. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett kopott fakeretben, 43×30 cm
10887.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF