Paintings and graphics Number of items: 1130
3522159
11056
523
Váczi András (1967- ): Lilienthal. Rézkarc, papír. Próbanyomat 12x9 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben. 25x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3457758
11057
523
Vajda Ferenc (1892-?): Sétálók, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x41,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3504331
11058
523
Valér Erik (-): Unholde (Dolomitok), 1925. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3449624
11059
523
Váli Éva (XX. sz. második fele): Táj lovassal. Pasztell, vászon, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3505628
11060
523
3200
Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhezőknek!, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. Lap bal felső sarkában paszpartuzás nyomával. 25x17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3505800
11061
523
Váli Zoltán (1910-1994): Álló női akt. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 45x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3505561
11062
523
3200
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. 31x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3505520
11063
523
3800
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat IV" bélyegzéssel és 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3505518
11064
523
3400
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3505805
11065
523
3800
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 26,5x34,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3505379
11066
523
3800
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 26,5x34,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3505368
11067
523
4600
Váli Zoltán (1910-1994): Heverő (női) akt. Linómetszet, papír, jelzett. 34x54 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house