Number of items: 1130

Váczi András (1967- ): Lilienthal. Rézkarc, papír. Próbanyomat 12x9 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben. 25x28 cm
11056.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajda Ferenc (1892-?): Sétálók, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x41,5 cm
11057.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Valér Erik (-): Unholde (Dolomitok), 1925. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
11058.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váli Éva (XX. sz. második fele): Táj lovassal. Pasztell, vászon, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x24,5 cm
11059.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhezőknek!, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. Lap bal felső sarkában paszpartuzás nyomával. 25x17,5 cm
11060.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
11061.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. 31x40 cm
11062.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat IV" bélyegzéssel és 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm
11063.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm
11064.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 26,5x34,5 cm
11065.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 26,5x34,5 cm
11066.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Heverő (női) akt. Linómetszet, papír, jelzett. 34x54 cm
11067.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF