Number of items: 1130

Váli Zoltán (1910-1994): Memento!, 1970-as évek (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 1 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 25x20 cm
11068.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
11069.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
van Velde, Bram (1895-1981) és Geer van Velde (1898 - 1977): Művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir, 11 és 12. számában (egyben). Nyomat, papír. Párizs, 1948, Pierre a Feu. 15+1 p. 2. kiadás. Francia nyelven. Samuel Beckett beveztőjével. Kiadói papírborítóban.
11070.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek 4, 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, lapszéli néhány kevés apró folttal, 50x70 cm
11071.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
11072.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Iván (1960-): Elhagyatva. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 35x60 cm
11073.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Varga Iván (1960-): Tisza. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 19x30 cm
11074.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ádám Lajos portréja. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben.
11075.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Udvar kecskével. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14×17,5 cm
11076.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vasarely Victor (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Hátoldalán nyomtatott felirattal. Az 1970-es években megjelent Lineaires mappából. Üvegezett fakeretben. 32x26 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With printed description on the reverse. Framed. 32x26 cm
11077.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Vasarely Victor (1908-1997): P 1190 "HANDYA" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 36x36 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11078.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vasarely Victor (1908-1997): P 1192 "OGNALL" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x29 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11079.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF