Number of items: 1130

11092.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 45x46 cm
11093.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Litográfia, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×35 cm
11094.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm
11095.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
11096.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vincze Gizella: Menekülő szabadságharcos. Olaj, vászon 57x44 cm
11097.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
11098.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Visnyei Ilona (1959-): Örvény (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6. számozással. 20x15 cm
11099.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
11100.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Vogel Ferenc (-): Geometrikus kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×7 cm
11101.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Wagner János (1936-2022): Nyár, 1976. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelezve jobbra lent: Wagner János 76, balra lent: Nyár (vegyes technika). Párdarabja reprodukálva: Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Virtual Market Kft, 14. oldal. 61,5×51,5 cm.
11102.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
11103.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF