Number of items: 1130

Zálogh Sándor (1954- ): "Mesés őszre várva", 2003. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 32x43,5 cm
11116.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Zámbori Gábor (-): Fények a vizen. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×70 cm.
11117.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány a/p III/XV számozással, 42x42 cm
11118.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
11119.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Zólyomi Katalin (-): Nyári erdő. Akril, papír. Jelzett a hátoldalán. 20,5x26 cm
11120.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zombory Moldován Béla (1885-1967): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 29x19 cm
11121.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zórád Géza (1896-1959): Vitorlás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x30 cm. Fakeretben. Kis felületi sérüléssel
11122.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Zsankó László (1966-): Fellegvár (Visegrád). Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
11123.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
11124.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Zsigovics Iván (1958-): Helyzetkép, 1979. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12x15,5 cm
11125.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Zsigovics Iván (1958-): Mesefigura (cím nélkül), 1978. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x15,5 cm
11126.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zsíros Zoltán (-): Tanyaudvar. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm
11127.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF