Number of items: 1130

Wolsky András (1969-): Random-surface No. 4/A, 2021. Akril, kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x21 cm. Lapméret: 50x40 cm / acrylic and collage on paper. Signed. Framed. 21x21 cm. Sheet size: 50x40 cm
11104.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Würtz Ádám (1927-1994): Népművészet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 28x40 cm Üvegezett keretben számozott 46/100
11105.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Würtz Ádám (1927-1994): Zöld király. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott 43/100 28x40 cm Üvegezett keretben
11106.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Xantus Gyula (1919-1993): Kék kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 42,5x60 cm
11107.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Zádor István (1882-1963)7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Szolnok, 1995, Viktória Kft., 1 sztl. lev. + 7 (rézkarcok, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, hártyapapír előzékekkel) t. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes karton mappában, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla felső sarkán sérüléssel. Számozott, 282. sorszámú példány
11108.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Zádor István (1882-1963): Halász a Zagyván. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Javított. Paszpartuban, 35×21,5 cm
11109.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zádor István (1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett (halványan), paszpartun ázásnyomokkal, 25×33 cm
11110.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zádor István (1882-1963): Kenetkő, ahova lefektették Jézus testét. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üveg mögött, 17×24,5 cm
11111.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zádor István (1882 - 1963): Lányok (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Plexiüvegezett fakeretben. 17×15 cm
11112.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
11113.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Zala Tibor (1920-2004): Odisseia III. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán próbanyomat II bélyegzéssel. 39,5x29 cm
11114.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Zala Tibor (1920-2004): Odüsszeusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm
11115.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF