Paintings and graphics Number of items: 1130
3326680
11104
523
28000
Wolsky András (1969-): Random-surface No. 4/A, 2021. Akril, kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x21 cm. Lapméret: 50x40 cm / acrylic and collage on paper. Signed. Framed. 21x21 cm. Sheet size: 50x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3470004
11105
523
11000
Würtz Ádám (1927-1994): Népművészet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 28x40 cm Üvegezett keretben számozott 46/100 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3470006
11106
523
Würtz Ádám (1927-1994): Zöld király. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott 43/100 28x40 cm Üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3498490
11107
523
Xantus Gyula (1919-1993): Kék kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 42,5x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3351327
11108
523
Zádor István (1882-1963)7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Szolnok, 1995, Viktória Kft., 1 sztl. lev. + 7 (rézkarcok, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, hártyapapír előzékekkel) t. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes karton mappában, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla felső sarkán sérüléssel. Számozott, 282. sorszámú példány {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3421703
11109
523
3200
Zádor István (1882-1963): Halász a Zagyván. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Javított. Paszpartuban, 35×21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3506036
11110
523
Zádor István (1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett (halványan), paszpartun ázásnyomokkal, 25×33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518794
11111
523
Zádor István (1882-1963): Kenetkő, ahova lefektették Jézus testét. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üveg mögött, 17×24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3500647
11112
523
Zádor István (1882 - 1963): Lányok (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Plexiüvegezett fakeretben. 17×15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3057130
11113
523
24000
Zalakovács József (1954-): Ábránd, vegyes technika, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 45,5x67 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3397532
11114
523
Zala Tibor (1920-2004): Odisseia III. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán próbanyomat II bélyegzéssel. 39,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3397539
11115
523
Zala Tibor (1920-2004): Odüsszeusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house