Number of items: 1130

Reich Károly (1922-1988): Lovak, 1964. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×33 cm
10888.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500
10889.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Reinhardt István (1936-): Alkonyat. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm
10890.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Remsey Gábor (1925-1999): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett. Kisebb elszíneződésekkel. Üvegezett fakeretben, 17,5x29 cm
10891.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyomokkal, üvegezett fakeretben, 30×39 cm
10892.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Tanyaházak. Rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva, lapszéli elszíneződéssel. 19,5x26.
10893.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Remsey Jenő (1885-1970): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x20 cm
10894.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Ren Rong (1960-), kínai művész: Táncolók (cím nélkül), 2001. Kollázs, papír. Jelzett. 44x30 cm / Ren Rong (1960-), Chinese artist: Dancers (untitled), 2001. Collage on paper, signed. 44x30 cm
10895.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Répási Károly (XX. sz. első fele): Tabáni részlet. Tus, papír, jelzett. Szélén sérült. 29x22 cm.
10896.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10897.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23,5×16,5 cm
10898.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Romaszkan Alice bárónő (?-?): Női félaktok (egzotikus szépségek). Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 21×14,5 cm
10899.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF