Number of items: 1130

Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Tulipános csendélet, 1934. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38×28 cm
11044.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
11045.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ugocsai László (1944-): Enteriőr. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 44x62 cm
11046.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Ujváry Ferenc (1898-1971): Martonvásári szőlőcsősz, 1925. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Ujváry Ferenc autográf feliratával. Apró sérülésekkel. 34,5x22 cm
11047.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
11048.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Urbán Tibor (1960?) - Cím nélkül 2005. Vegyes technika, kollázs 28x20 cm. ÜVegezett keretben, kissé foltos paszpartuval.
11049.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
11050.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
V. Tóth Gábor (1966-): Balaton (vitorlások). Olaj, farost, jelzett, 40x60cm. Dekoratív fakeretben.
11051.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Váci András (1928-1989): A nép szétnéz saját országában (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélé ázásnyommal, 20×29 cm
11052.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Váci András (1928-1989): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kissé foltos, 29,5×44 cm
11053.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váci András (1928-1989): Egy szempillantás (szürrealista grafika), 1978. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat próba I. számozással, paszpartu szélén kisebb szakadásokkal, 25×20 cm
11054.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váczi András (1967- ): Budapest. Rézkarc, papír. 5x6 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben.
11055.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events