Number of items: 1130

Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm
10684.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kovács Imre (1944-): Sziget. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 20,5×34 cm
10685.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Orsolya: Égből pottyant mesék illusztráció I. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
10686.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kovács Orsolya Égből pottyant mesék illusztráció II. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
10687.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balatoni vitorláskikötő. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, üvegen hajszálrepedésekkel, 40×21,5 cm
10688.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm
10689.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kozma Lajos (1884-1948): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10690.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Kozma Lajos (1884-1948): Indák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10691.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): A topolyai művésztelep fái, 1980-as évek. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban (paszpartun ázásnyommal). 49x34,5 cm
10692.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Dunapart, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x65 cm
10693.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Kukovics Rózsa (1942-): Hajó a Dunán, 1985. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x49,5 cm
10694.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Sugovics, Baja. Akavarell, papír. Jelzett. 37x51 cm
10695.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF