Number of items: 1130

Tábori József (1928-2001): Tiszapart, Mártély. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 60x73 cm
11020.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Egyensúly. Akvarell, kréta, papír, jelzés nélkül. 33x47 cm, üvegezett fakeretben.
11021.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
11022.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Tavaszy Noémi (1927-2018): Sirató ember dala (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
11023.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Temesvári Ferenc (1960-): Naplemente a tengerparton. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm.
11024.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Thorockai-Vigand Ede (1870-1945): Az én falum Fametszet papír, jelezve a dúcon, 17 db különböző funkciójú, de egységes arculatú épület terve. (iskola, községháza, disznóól, stb) 8 oldalas kiadvány, merített papíron 20x28,5 cm .Ritka.
11025.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Tichy Kálmán (1888-1968): Anna utca a Várban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x31 cm.
11026.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Rókus kórház 1928 (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 20x15 cm
11027.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tolnay Imre (1968-): Cím nélkül, 1999. Litográfia, papír, jelzett. 50x35 cm
11028.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra I., 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm
11029.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra II, 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm
11030.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×35 cm
11031.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events