Number of items: 1130

Papp Albert (1938-2015): Téli táj. Linómetszet, papír, jelzett, 16x20 cm
10840.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Papp Sándor (1953-): Erdei társaság. Olaj, vászon, faroston. Jelezve balra lent. 70x50 cm. Fakeretben.
10841.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Papp Tünde (1978-): Vidám ősz. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 36,5×39 cm
10842.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Parádi Tamás (1956-): Privát Horváth és Wolfram barát plakát terv. Ceruza. tus, kollázs. Jelzett 45x30 cm
10843.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pásztor Gábor (1933-2012): Fácánok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5×60 cm
10844.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10845.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10846.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Pásztor János (-): L néz, 1996. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 47,5×32,5 cm
10847.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm
10848.

Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett,
üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
10849.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni viskók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16×21,5 cm.
10850.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Péczely Antal (1891-1960): Szovjet katona. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 38×27 cm
10851.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events