Number of items: 1130

Ondrusek/Ondrussek, Frantisek (1861-1932): Táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 21,5x32 cm
10828.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Oravecz Viktória (1969-): Kertben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bal szélén felületi vágással. 40x28,5 cm
10829.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Oravecz Viktória (1969-): Virágok (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 36x53,5 cm
10830.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Orsós Ferenc (1879-1962): A táj arca, 1919. Akvarell, papír, jelzett. 32,5×46,5 cm
10831.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Osváth Miklós (1935-2004): Nagykáta, Akvarell, papír, jelzett és datált. 66x47 cm
10832.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Osváth Miklós (1935-2004): Százéves ház Őrségben , Akvarell, papír, jelzett és datált. 38x59 cm
10833.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Osváth Miklós (1935-2004): Tájház Hajduszoboszlón, Akvarell, papír, jelzett és datált. 41x56 cm
10834.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
P. Kováts Géza (1908-1956): Nagybánya, rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 11x19 cm
10835.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pálfy József (1864-1934): Vadlibák a tenger felett, 1918. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
10836.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Pálla Jenő (1883-1958): Lovag. Akvarell, papír, j.n. 36x29,5 cm
10837.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Pankotai Sándor (1959-): Őszi tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×35 cm
10838.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm.
10839.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events