Number of items: 1130

Pekáry István (1905-1981): Duett. Tus, papír, jelzett, 12,5×9,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10852.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Péntek Éva (-): Aranyhíd. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×60 cm
10853.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Péntek Éva (-): Pirkadat. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×60 cm
10854.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10855.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Petőcz Lajos (1919-2009): Fésülködő. Nyomat, papír, jelzett, 19,5x19,5 cm.
10856.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Petőcz Lajos (1919-): Tánc. Rézkarc, papír, jelzett, 32x21,5 cm.
10857.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Petőcz Lajos (1919-2009): Uzsorás. Rézkarc, papír, jelzett, 17,5x20,5 cm.
10858.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Pető János (1940 - ) 4 db nagy méretű vázlat. Akvarell, papír, vegyes állapotban 77x50 cm
10859.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Pirk János (1903-1989): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán nyomtatott Pirk János felirattal. Üvegezett fakeretben. 16×22,5 cm
10860.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pistyur Gabriella (1962): Kórus - Pipacsok. Selyem, akvarell. 33x40 cm
10861.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10862.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Pituk József Viktorián (1906-1991): Pihenés. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 18x21 cm
10863.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events