Number of items: 1130
3421589
10996
523
Szentgály Ferenc (XX. század): Tehenek ártérben, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×50 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3455018
10997
523
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. Ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 19×13,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3440072
10998
523
8500
Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Apró sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 47x66 cm
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3378165
10999
523
3200
Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3441029
11000
523
Szepesi Andor (1954-): Tanteremben. Olaj, farost. Bal alsó sarkában kissé sérült. Jelezve balra lent. 40x30 cm.
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3456029
11001
523
Sziklay Juhos Sándor (?-2024): Ártéri fák. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív keretben. 19,5×28,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3493142
11002
523
Szilágyi Elek (1933-2016): A vörös ház (cím nélkül). Pasztell, papír, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 47,5×62,5 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3502224
11003
523
14000
Szilvásy Margit (1898-1977): Balaton. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 30,5x39 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3460981
11004
523
14000
Szirányi István (1951-): A park. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással, üvegezett fakeretben. 49x67 cm.
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3316673
11005
523
100000
Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3520760
11006
523
Szőcs Géza (1967-): (...) történet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. 65x48 cm
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3520766
11007
523
Szőcs Géza (1967-): Körtánc, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli apró szakadással. 82x60 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m