Number of items: 1130

Szentgály Ferenc (XX. század): Tehenek ártérben, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×50 cm
10996.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. Ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 19×13,5 cm
10997.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Apró sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 47x66 cm
10998.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
10999.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szepesi Andor (1954-): Tanteremben. Olaj, farost. Bal alsó sarkában kissé sérült. Jelezve balra lent. 40x30 cm.
11000.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Sziklay Juhos Sándor (?-2024): Ártéri fák. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív keretben. 19,5×28,5 cm
11001.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szilágyi Elek (1933-2016): A vörös ház (cím nélkül). Pasztell, papír, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 47,5×62,5 cm
11002.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szilvásy Margit (1898-1977): Balaton. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 30,5x39 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11003.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szirányi István (1951-): A park. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással, üvegezett fakeretben. 49x67 cm.
11004.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben
11005.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Szőcs Géza (1967-): (...) történet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. 65x48 cm
11006.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Szőcs Géza (1967-): Körtánc, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli apró szakadással. 82x60 cm
11007.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF