https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Paintings and graphics

Number of items: 1130

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hajas Tibor (1946-1980): Plomba, 1980. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat. Lapméret: 32×43,5 cm. Rendkívül ritka, egyedi gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / ofset on paper, unsigned proof print. Very rare unique pice of art!
1
10192.

Hajas Tibor (1946-1980): Plomba, 1980. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat. Lapméret: 32×43,5 cm. Rendkívül ritka, egyedi gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / ofset on paper, unsigned proof print. Very rare unique pice of art!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm
1
10193.

Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
1
10194.

Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
Baranyay András (1938-2016): Kéz I, 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 22/75. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. A Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
1
10195.

Baranyay András (1938-2016): Kéz I, 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 22/75. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. A Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
10196.

Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.
1
10197.

Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Földi Péter (1949-): Lépő madár. Rézkarc, merített papír, jelzett, 15×10,5 cm / etching on paper, signed
1
10198.

Földi Péter (1949-): Lépő madár. Rézkarc, merített papír, jelzett, 15×10,5 cm / etching on paper, signed

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3
1
10199.

Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
1
10200.

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú portréja, 1937. Pasztell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban. 40,5×31,5 cm.
1
10201.

Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú portréja, 1937. Pasztell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban. 40,5×31,5 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
1
10202.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kisebb sérülésekkel. 150×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Lady in hat. Oil on canvas, signed upper right. With minor damages. 150×120 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
10203.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kisebb sérülésekkel. 150×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Lady in hat. Oil on canvas, signed upper right. With minor damages. 150×120 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
280 000 HUF
280 000 320 000 380 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment