Paintings and graphics Number of items: 1130
3514977
10012
523
38000
Gáyor Tibor (1929-2023): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1973-ben megjelent Forum Kunst Rotweil mappából. 29x34,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3506713
10013
523
34000
Maurer Dóra (1937- ): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3516141
10014
523
32000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Tenger mélyén. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3372247
10015
523
28000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül. Fakeretben, 13x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3514061
10016
523
28000
Pállya Celesztin (1864-1948): Menyecske portréja. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Dekoratív fakeretben, 12,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3514983
10017
523
28000
Nicola Carrino (1932-2018): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 47/160. 30x59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3514969
10018
523
24000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 57/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3516004
10019
523
24000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 29x28 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3514968
10020
523
22000
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 79/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3518649
10021
523
László Dániel (1976-): Firenzei részlet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3504649
10022
523
19000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometria és gesztus, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró sérülésekkel. 48,5x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3518921
10023
523
19000
Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house