Number of items: 1130

Gáyor Tibor (1929-2023): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1973-ben megjelent Forum Kunst Rotweil mappából. 29x34,5 cm
10012.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Maurer Dóra (1937- ): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm
10013.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Tenger mélyén. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
10014.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül. Fakeretben, 13x20 cm
10015.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Pállya Celesztin (1864-1948): Menyecske portréja. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Dekoratív fakeretben, 12,5x16 cm
10016.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Nicola Carrino (1932-2018): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 47/160. 30x59 cm
10017.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 57/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából.
10018.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 29x28 cm.
10019.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 79/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
10020.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
László Dániel (1976-): Firenzei részlet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x20 cm
10021.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometria és gesztus, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró sérülésekkel. 48,5x35 cm
10022.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10023.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF