Paintings and graphics Number of items: 1130
3073118
10216
523
50000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1956. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 20,5×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
2994743
10217
523
320000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 133×128 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on wood fibre, signed lower left. Framed, 133×128 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
3061180
10218
523
24000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Lapszéli szakadásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
2965990
10219
523
50000
Bene József (1903-1986): Vízhordó erdélyi nő. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 55x41 cm/ watercolour on paper, signed, framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3271720
10220
523
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3461032
10221
523
Molnár József (1922?2014): Bodrog. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22,5x29 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3515205
10222
523
3 db magyar rézkarc: Imre István (1918-1983): Rozanits Tibor (1931-) 30x40 cm Jelzettek, feltekerve, lap szélén képet nem érő beszakadás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3492909
10223
523
A. Varga Imre (1953-): Szőlőtőke, 2012. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 24×16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3442363
10224
523
24000
Ábrán Zoltán (1906-1986): Nefretiti, egyiptomi lányok. Olaj, farost, jelzett 60x50 cm Sérült keretben, hátoldalán címke a művész autográf feliratával. . {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3368009
10225
523
Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3475623
10226
523
28000
Adilov Kabul (1959-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 46×77 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3456232
10227
523
Adolphe Lalauze (1838-1906): Faluról jövök. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 23x14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house