Number of items: 1130

10216.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
10217.

Available for bidding
320 000 HUF
867,21
1 000,00
Minimum bid:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
10218.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
10219.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
10220.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Molnár József (1922?2014): Bodrog. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22,5x29 cm.
10221.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3 db magyar rézkarc: Imre István (1918-1983): Rozanits Tibor (1931-) 30x40 cm Jelzettek, feltekerve, lap szélén képet nem érő beszakadás
10222.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
A. Varga Imre (1953-): Szőlőtőke, 2012. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 24×16 cm
10223.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ábrán Zoltán (1906-1986): Nefretiti, egyiptomi lányok. Olaj, farost, jelzett 60x50 cm Sérült keretben, hátoldalán címke a művész autográf feliratával. .
10224.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm.
10225.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Adilov Kabul (1959-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 46×77 cm
10226.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Adolphe Lalauze (1838-1906): Faluról jövök. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 23x14,5 cm
10227.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF