Number of items: 1130

Amerigo Tot (1909-1984): Női aktok Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 44x32 cm
10240.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10241.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10242.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Amerigo Tot (1909-1984): Női aktok Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 45x30 cm
10243.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Ámos Imre (1907-1944): Jelenet. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 22,5×15 cm, paszpartuban.
10244.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10245.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Andor Loránd (1906-1966): Arckép. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró folttal. 9x8,5 cm.
10246.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1978. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1978. Pastell on paper, signed. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10247.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Anne és Patrick Poirier (1942-): Cím nélkül. Nyomat, papír, jelzett, számozott: 46/160. 11,5x7,5 cm
10248.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Arminius Hasemann (1888-1979): Spanyol kokott. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 20,5×16 cm
10249.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Este a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
10250.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) J. B úr emlékére. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
10251.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF