Number of items: 1130

Élesdy István (1912-1987): Mátyás-templom, Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19,5x15 cm
10420.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Táj birkákkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, 30×42 cm
10421.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Vízparti jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 15,5x17 cm.
10422.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10423.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
10424.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Erika Giovanna Klien (1900-1957): Das moderne Hotel 1925. Modernista grafika. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Újság címlapján. 22p. 31x23 cm
10425.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Erwin Haug (-): Ékszer terve (ötvösművészet), feltehetően 1920 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 26,5×19 cm. A tételhez tartozik egy igazolás Erwin Haug pforzheimi tanoncversenyen elért I. helyezéséről kiállított igazolással és egy könyvvel, belső kötéstáblára ragasztva I. helyezésről kiállított kis beragasztott raglap.
10426.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
F. Kun Márta (1908 - 1990): Téli kert. Olaj, vászon, jelzett 60x70 cm Dekoratív keretben
10427.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Fajó János (1937-2018): Ellipszis neon-narancs, 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E. jelzéssel. Lap alján vágásnyommal és törésnyommal. Lapméret: 70x50 cm
10428.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Fajó János (1937-2018): Fehér metszés, 1967-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 52x47 cm. Az 1991-ben megjelent Szerigráfia a 60-as évekből c. mappából. / János/Jan Fajó (1937-2018): White cut, 1967-1991. Serigraphy on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 52x47 cm
10429.

Available for bidding
140 000 HUF
379,40
437,50
Minimum bid:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf &amp; Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyuk javításával. Kép mérete: 55x40 cm.
10430.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Fajó János (1937-2018): Vörös és kék formák. Szitanyomat, karton, felragasztva. Jelzett, számozott (39/50), 23x15 cm Keretben
10431.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF