Paintings and graphics Number of items: 1130
3509401
10420
523
Élesdy István (1912-1987): Mátyás-templom, Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19,5x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494224
10421
523
Élesdy István (1912-1987): Táj birkákkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, 30×42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3392497
10422
523
Élesdy István (1912-1987): Vízparti jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 15,5x17 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3135671
10423
523
40000
Erdős Géza (1910-1964): Csónak. Vegyes technika, papír, jbl.: Erdős Géza, 1958 Csónak. 22,5x34,5 cm, keretben, jó állapotú. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3351416
10424
523
19000
Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3477673
10425
523
Erika Giovanna Klien (1900-1957): Das moderne Hotel 1925. Modernista grafika. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Újság címlapján. 22p. 31x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3493084
10426
523
Erwin Haug (-): Ékszer terve (ötvösművészet), feltehetően 1920 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 26,5×19 cm. A tételhez tartozik egy igazolás Erwin Haug pforzheimi tanoncversenyen elért I. helyezéséről kiállított igazolással és egy könyvvel, belső kötéstáblára ragasztva I. helyezésről kiállított kis beragasztott raglap. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3339003
10427
523
F. Kun Márta (1908 - 1990): Téli kert. Olaj, vászon, jelzett 60x70 cm Dekoratív keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3441117
10428
523
120000
Fajó János (1937-2018): Ellipszis neon-narancs, 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E. jelzéssel. Lap alján vágásnyommal és törésnyommal. Lapméret: 70x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3410875
10429
523
140000
Fajó János (1937-2018): Fehér metszés, 1967-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 52x47 cm. Az 1991-ben megjelent Szerigráfia a 60-as évekből c. mappából. / János/Jan Fajó (1937-2018): White cut, 1967-1991. Serigraphy on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 52x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
3061171
10430
523
28000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf & Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyuk javításával. Kép mérete: 55x40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3323812
10431
523
55000
Fajó János (1937-2018): Vörös és kék formák. Szitanyomat, karton, felragasztva. Jelzett, számozott (39/50), 23x15 cm Keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house