Number of items: 1130

Ferdinánd Judit (1942-2015): Brunszvik Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10444.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fery Antal (1908-1994): 4 db híres emberről készült arckép (Bláthy Ottó, Faraday, Gauss, Watt). Fametszet, papír, mind jelzett, 15x11 cm
10445.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10446.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
fj. Keleti Jenő (1943-1999): Házak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x60 cm
10447.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Fodor József (1935-2007): Ősz, 1978 körül. Olaj, plextol, jelezve balra fent: Fodor. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a művész a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett egyéni kiállításán. Fakeretben. 73×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10448.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Formanek Barbara (1976-): Zene (...), 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással, 27×57 cm
10449.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 33x48 cm
10450.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 48x33 cm
10451.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Karácsony 1986. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 19x13 cm
10452.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
François Fiedler, Fiedler Ferenc (1921-2001): Rózsaszín-fehér kompozíció (cím nélkül). Vaskarc, papír, jelzett. François Fiedler autográf francia ny. ajánlásával. Üvegezett fakeretben. 70x44,5 cm
10453.

Available for bidding
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Franc van Oort (1953-): Csapok (cím nélkül), 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/50). Üvegezett keretben. 12x29 cm.
10454.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10455.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events