Number of items: 1130

Kedei Zoltán (1929-2020): Alakok. Olaj, papír. Jelzett 37x45 cm Üvegezett keretben
10624.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Kedei Zoltán (1929-2020): Élettánc. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10625.

Available for bidding
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimum bid:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Kelecsényi Csilla (1953-): Klimt után szabadon (Cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x55,5 cm
10626.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kelemen Emil (1895-1975): Liget, Ház a tájban. Olaj, farost , jelzett. Fa keretben, 76x57 cm
10627.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Kelemen Pál (1942-1999): Szürrealista kép, 1996. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5×18,5 cm.
10628.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kéry (Kéri) Bálint Bence (1969-): Csoportkép (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10629.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Keserü Ilona (1933-): Kalligrafikus aláírás (Saját kiállítása meghívójának hátoldalán). Filctoll, papír, jelzett. 10x21 cm.
10630.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10631.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül), 1993. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Kiss E. 93). Üvegezett fakeretben. 30,5x26,5 cm.
10632.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
10633.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kiss Ilona (1955-): "Ma (heute)", 2006. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV./VII. számozással. 65x60 cm
10634.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Kiss István (1945-): Nagy László költő arcképe, 1985. Linómetszet, papír, jelzett, 18,5x15 cm
10635.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events