Paintings and graphics Number of items: 1130
3435482
10612
523
4800
Károlyi András (1938-2023): Portré (cím nélkül). Tus, toll, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 39x33,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3506694
10613
523
3400
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép 5. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 600 4 200 5 000
3506692
10614
523
3400
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Párhuzamosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 25,5x14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 600 4 200 5 000
3515680
10615
523
Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3515937
10616
523
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Képarchiktektúra c. mappából. Lap egy részén ráragadt papírdarabbal. Lapméret: 35x28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2725541
10617
523
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 56,5x38 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3389633
10618
523
4400
Katona Bálint (1950-): Magány. Plasztográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3457312
10619
523
Katona György (-): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3502608
10620
523
Katona István (-): Gótika, 1978. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49x33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3370507
10621
523
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3423485
10622
523
Kaubek Péter (1942-) Vegyes grafikák, linómetszetek, rézkarcok, aquatinta, 9 db, közötte Csatárka úti gyermekváros rézkarc, vegyes méretben + 1 db egyéb grafika {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3313032
10623
523
Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house