Number of items: 1130

Stefanovits Péter (1947-): Meditációs tér III, 1995. Szitanyomat, karton, jelzett. Próbanyomat próba no. 4. számozással. 28×20 cm
10960.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Stefanovits Péter (1947-): Nevelési tanácsok, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/V. számozással. Lap szélén apró foltokkal. 59x84 cm
10961.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
10962.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Stettner Béla (1928-1984): Gép frontfejtésben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm
10963.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×31,5 cm
10964.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10965.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
10966.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sütő S. (Kovács) Edit (-): Csendélet tökökkel. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. 50x40 cm
10967.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Moszkva. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 36×46,5 cm
10968.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
10969.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10970.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Szabó István (1942-): A II. világháború vége Zsámbékon. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé sérült. 18,5x27,5 cm
10971.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF