Paintings and graphics Number of items: 1130
3439754
10960
523
Stefanovits Péter (1947-): Meditációs tér III, 1995. Szitanyomat, karton, jelzett. Próbanyomat próba no. 4. számozással. 28×20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
2483426
10961
523
13000
Stefanovits Péter (1947-): Nevelési tanácsok, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/V. számozással. Lap szélén apró foltokkal. 59x84 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3512171
10962
523
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, 19x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3501265
10963
523
Stettner Béla (1928-1984): Gép frontfejtésben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3517340
10964
523
Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×31,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 800 4 400 5 000
2926004
10965
523
8500
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3359052
10966
523
15000
Sugár Gábor (1976-): Geometria. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3504361
10967
523
Sütő S. (Kovács) Edit (-): Csendélet tökökkel. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. 50x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3493051
10968
523
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Moszkva. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 36×46,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3191629
10969
523
Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Homoki ősz. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3170579
10970
523
3800
Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3402130
10971
523
6500
Szabó István (1942-): A II. világháború vége Zsámbékon. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé sérült. 18,5x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house