Available for bidding
10407.
518. Paintings, posters, ex libris auction
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
9 500 HUF
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 9 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |