Number of items: 358

Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12425.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Aranyozott porcelán baba teás készlet (tálca, kanna, kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj), jelzés nélkül, kopásokkal, a cukortartó fedele ragasztott, tálca mérete: 17x10 cm
12426.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Villeroy &amp; Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm
12427.

Villeroy & Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Herendi Hadik mintás asztali óra. Jelzett, hátulján karccal, m: 11 cm
12428.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Hollóházi kosmintás asztalközép kínáló. Kísérleti darab! Jelzett, minimális aranykopással, 26x26 cm /// Hollóházi sheepskin-patterned table centerpiece dish. Experimental piece! Signed, with minimal gold wear, 26 × 26 cm.
12429.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12430.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12431.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm
12432.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm
12433.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12434.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12435.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kínai antik porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 15 cm
12436.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF