Chinaware / Porcelain Number of items: 358
3477986
12425
524
Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3473225
12426
524
Aranyozott porcelán baba teás készlet (tálca, kanna, kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj), jelzés nélkül, kopásokkal, a cukortartó fedele ragasztott, tálca mérete: 17x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3482685
12427
524
Villeroy & Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3479614
12428
524
15000
Herendi Hadik mintás asztali óra. Jelzett, hátulján karccal, m: 11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3443692
12429
524
Hollóházi kosmintás asztalközép kínáló. Kísérleti darab! Jelzett, minimális aranykopással, 26x26 cm /// Hollóházi sheepskin-patterned table centerpiece dish. Experimental piece! Signed, with minimal gold wear, 26 × 26 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3476858
12430
524
Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476496
12431
524
3400
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3476772
12432
524
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3482688
12433
524
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474378
12434
524
3400
Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3476859
12435
524
Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 800 3 200 3 800
3439769
12436
524
Kínai antik porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house