https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 358

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm
1
12545.

Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.
1
12546.

Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Villeroy&amp;Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm
1
12547.

Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm
1
12548.

Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm
1
12549.

12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
1
12550.

2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm
1
12551.

Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm
1
12552.

Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm
1
12553.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm
1
12554.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
1
12555.

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm
1
12556.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment