https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain
Number of items: 358
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
3211804
12545
524
0
1200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3263314
12546
524
0
6500
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2729728
12547
524
0
1400
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3169880
12548
524
0
5500
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3156874
12549
524
0
12000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2958478
12550
524
0
1200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2977560
12551
524
0
3200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
3 400 4 000 4 600
3098889
12552
524
0
5000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2864946
12553
524
0
4000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2864968
12554
524
0
1600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2958481
12555
524
0
1200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2864945
12556
524
0
4000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment