https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 358

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm
1
12533.

Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gránit fajansz teás készlet. Matricás, jelzett, a kannán kisebb sérülések. Hat személyes
1
12534.

Gránit fajansz teás készlet. Matricás, jelzett, a kannán kisebb sérülések. Hat személyes

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm
1
12535.

cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Német porcelán tál és váza, sérült.
1
12536.

Német porcelán tál és váza, sérült.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Aquincum Balatonfüred, Hévíz feliratos kis porcelán edénykék emlékek váza. Kézzel festett, jelzett, d: 4 cm
1
12537.

Aquincum Balatonfüred, Hévíz feliratos kis porcelán edénykék emlékek váza. Kézzel festett, jelzett, d: 4 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
1
12538.

Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm
1
12539.

Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Winterling Marktleuthen teás és reggeliző készlet, Hat személyes. Aranyozott, jelzett, kopásokkal, + 6 db süteményes tányér
1
12540.

Winterling Marktleuthen teás és reggeliző készlet, Hat személyes. Aranyozott, jelzett, kopásokkal, + 6 db süteményes tányér

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm
1
12541.

Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm
1
12542.

Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
1
12543.

Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm
1
12544.

3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment