https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain
Number of items: 358
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
3335854
12533
524
0
2000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3335599
12534
524
0
22000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Gránit fajansz teás készlet. Matricás, jelzett, a kannán kisebb sérülések. Hat személyes
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3330248
12535
524
0
16000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3330492
12536
524
0
700
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Német porcelán tál és váza, sérült.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 800 900
3320876
12537
524
0
2200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Aquincum Balatonfüred, Hévíz feliratos kis porcelán edénykék emlékek váza. Kézzel festett, jelzett, d: 4 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3316402
12538
524
0
1600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3320036
12539
524
0
2800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3320038
12540
524
0
5500
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Winterling Marktleuthen teás és reggeliző készlet, Hat személyes. Aranyozott, jelzett, kopásokkal, + 6 db süteményes tányér
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3319360
12541
524
0
14000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3306500
12542
524
0
8000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3289598
12543
524
0
3000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3272557
12544
524
0
3000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment