Chinaware / Porcelain Number of items: 358
3455953
12473
524
cca 20. sz. eleje, francia kézzel festett dísztál, jelzett, kis ütődéssel, d: 23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3455999
12474
524
cca 1920, Japán bowl "blue willow" mintával. Jelzett, mázszíneződéssel, d: 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3463701
12475
524
Gombos Hungary jelzéssel festett dísztál, hátoldalon sérüléssel, d: 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3460886
12476
524
Drasche teás készlet, kék csíkos, jelzett, hibátlan, hiányokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3318413
12477
524
30000
Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3462722
12478
524
Herendi Viktória mintás talpas váza, talp illeszkedésénél kis repedésvonallal, pattogzásokkal, jelzett, m: 23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3463040
12479
524
Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3458066
12480
524
15000
Cmielow fekete arany mintás mokkás készlet alátéttel, jelzett, 5 személyes, egy csésze és alj hiányzik, jelzett, hibátlan , d: 11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3464333
12481
524
Kínai paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3443827
12482
524
Karsbad cseh porcelán kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal 9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3435959
12483
524
Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3443980
12484
524
Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house