Number of items: 358

2 darab német historizáló porcelán figura, jelzett, egyik darab sérült, m: 9 cm
12413.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Bavaria négyrészes egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12414.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Wagner &amp; Apel Bertram négylevelű lóherét gyűjtögető kislány. Jelzett, kézzel festett, sérüléssel, m: 13,5 cm
12415.

Wagner & Apel Bertram négylevelű lóherét gyűjtögető kislány. Jelzett, kézzel festett, sérüléssel, m: 13,5 cm

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hattyú alakú virágtartó, 23x19 cm
12416.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
PHG Meissen 2 darab sárkánymintás váza és egy fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt
12417.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Zsolnay lüszteres zsánermintás kávés készlet, kiöntő nélkül, jelzett, egyik csészén pattanással.
12418.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2 db arany és virág mintás teás csésze, aljjal, Matricás, jelzés nélkül, hibátlan.
12419.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zsolnay 3 darab bögre, jelzett, m: 10 cm
12420.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
6 db Hollóházi Volán kis korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm
12421.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3 darab porcelán maszk, h: 11 cm
12422.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 21 cm
12423.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Régi német madárnak fuvolázó kisfiú figura, sorszámozott, sérült, m: 19,5 cm
12424.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF