Number of items: 358
3497383
12413
524
2 darab német historizáló porcelán figura, jelzett, egyik darab sérült, m: 9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3480728
12414
524
Bavaria négyrészes egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3458967
12415
524
Wagner & Apel Bertram négylevelű lóherét gyűjtögető kislány. Jelzett, kézzel festett, sérüléssel, m: 13,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3476357
12416
524
Hattyú alakú virágtartó, 23x19 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3477400
12417
524
4200
PHG Meissen 2 darab sárkánymintás váza és egy fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3480076
12418
524
Zsolnay lüszteres zsánermintás kávés készlet, kiöntő nélkül, jelzett, egyik csészén pattanással.
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3474719
12419
524
2 db arany és virág mintás teás csésze, aljjal, Matricás, jelzés nélkül, hibátlan.
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3476855
12420
524
Zsolnay 3 darab bögre, jelzett, m: 10 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3479855
12421
524
6 db Hollóházi Volán kis korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475592
12422
524
3 darab porcelán maszk, h: 11 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3470666
12423
524
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 21 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3468564
12424
524
Régi német madárnak fuvolázó kisfiú figura, sorszámozott, sérült, m: 19,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m