Number of items: 358

Zsolnay hamus Kézzel festett, jelzett. hibátlan 14 cm
12389.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Viktória mokkás készlet ás tálca, matricás, jelzett, hibátlan
12390.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12391.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12392.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
2 db német, Rotschild mintás porcelán kehely, matricás, jelzett, hibátalan 12 cm
12393.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Designer porcelán vajkínáló, jelzett, hibátlan, 18x11 cm
12394.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Schumann ékszertartó edény, Uhturm-Graz látképpel, jelzett, 13x8,5 cm
12395.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Hummel ékszeres doboz, jelzett, minimális kopással, 10x13 cm
12396.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Wedgwood jasperware váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm + cukordoboz h: 8 cm
12397.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Cicás Porcelán pipa, festett, XIX. sz vége 12 cm
12398.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kahla virágmintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 21 cm. Mosogatógépben is mosható.
12399.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Bavaria porcelán gyertyatartó, jelzett, minimális kopással 30 cm
12400.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF