Number of items: 358
3494297
12389
524
Zsolnay hamus Kézzel festett, jelzett. hibátlan 14 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3496033
12390
524
Viktória mokkás készlet ás tálca, matricás, jelzett, hibátlan
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3500605
12391
524
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3473471
12392
524
4800
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3495383
12393
524
2 db német, Rotschild mintás porcelán kehely, matricás, jelzett, hibátalan 12 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3498904
12394
524
Designer porcelán vajkínáló, jelzett, hibátlan, 18x11 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3496111
12395
524
Schumann ékszertartó edény, Uhturm-Graz látképpel, jelzett, 13x8,5 cm
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3497128
12396
524
Hummel ékszeres doboz, jelzett, minimális kopással, 10x13 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3496530
12397
524
5500
Wedgwood jasperware váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm + cukordoboz h: 8 cm
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3494179
12398
524
Cicás Porcelán pipa, festett, XIX. sz vége 12 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3493396
12399
524
7500
Kahla virágmintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 21 cm. Mosogatógépben is mosható.
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3500808
12400
524
Bavaria porcelán gyertyatartó, jelzett, minimális kopással 30 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m