Number of items: 358
3519690
12269
524
Villeroy & Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519175
12270
524
Vohenstrauss mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514961
12271
524
15000
Hutschenreuther "Favorit" tojáshéj porcelán kávés készlet, süteményes tányérokkal, 21 részes, teljes, jelzett, hibátlan.
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3512320
12272
524
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte teás kanna.
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3518068
12273
524
Kínai fedeles váza, jelzett, fedeles nem passzol teljesen, m: 25 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3519686
12274
524
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3515310
12275
524
4600
Herendi Viktória mintás cipő, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
Available for bidding
4 600 HUF
4 800 5 500 6 500
3458988
12276
524
13000
Wagner & Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3513327
12277
524
Bavaria teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, csészealjak nélkül, m. 18 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516626
12278
524
3400
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3514243
12279
524
Herendi Bouquet de Fruits mintás cipő, jelzett, hibátlan, 11x5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3516621
12280
524
4800
Kínai váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m