Number of items: 358

Villeroy &amp; Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
12269.

Villeroy & Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vohenstrauss mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12270.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hutschenreuther "Favorit" tojáshéj porcelán kávés készlet, süteményes tányérokkal, 21 részes, teljes, jelzett, hibátlan.
12271.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte teás kanna.
12272.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kínai fedeles váza, jelzett, fedeles nem passzol teljesen, m: 25 cm
12273.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12274.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi Viktória mintás cipő, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
12275.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Wagner &amp; Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
12276.

Wagner & Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Bavaria teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, csészealjak nélkül, m. 18 cm
12277.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12278.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Herendi Bouquet de Fruits mintás cipő, jelzett, hibátlan, 11x5 cm
12279.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kínai váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
12280.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF