Number of items: 358

Gustafsberg Fabriks-Interessenter A.B., Josef Ekberg (1877-1945) tervező: "Sgrafitto" váza. Jelzett, alján kékkel, kézzel festve: Gustafsberg / 1910 / J Ekberg. Gömbölyded vázatest egyenes nyakkal, rajta világoskék-fehér alapból enyhén kidomborodó növényi ornamentika - virágzó lóherék. Hibátlan, m: 13,5 cm /// Gustafsberg Fabriks-Interessenter A.B., designer Josef Ekberg (1877-1945): "Sgraffito" vase. Marked on the base in blue, hand-painted: Gustafsberg / 1910 / J. Ekberg. Rounded vase body with straight neck, decorated with slightly raised plant ornamentation in light blue and white ground blooming clovers. Perfect condition. Height: 13.5 cm.
12245.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Gzhel porcelán Volkswagen kisteherautó, International Police-Motor Corporation logójával, jelzett, kézzel festett, dobozában, hibátlan, 21x9x9 cm
12246.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Herend Apponyi kék mintás tál. Jelzett, minimális kopással, d 24,5 cm /// Herend Apponyi Blue patterned dish. Signed, with minimal wear, diameter: 24.5 cm.
12247.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Európai exportra készült antik kínai címermintás gyertyatartó, hibátlan, m: 21,5 cm
12248.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Herendi Viktória mintás 6 személyes mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, a kancsó rózsa fogóján kis pattogzással. /// Herend Victoria pattern mocha / coffee set for 6 persons. Marked, complete, with minor chipping on the rose handle of the pot
12249.

Available for bidding
170 000 HUF
460,70
531,25
Minimum bid:
170 000 HUF
170 000 200 000 220 000
Rosenthal 33 részes fehér porcelán szervírozó készlet. 6 darab mélytányér, 6 darab nagytányér, 6 darab tálka, 6 darab köretes tál, 3 darab pecsenyés tál, gyertyatartó pár, só- és borsszóró, kínáló, levesszervírozó. Jelzett, kis kopással.
12250.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
cca 1920/30 Anya gyermekével - art deco fali plakett. Porcelán, fa lapra erősítve, jelzés nélkül, hibátlan, 29x23 cm /// c. 1920/30 Mother with Child - Art Deco wall plaque. Porcelain mounted on wooden panel, unsigned, flawless, 29 × 23 cm.
12251.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Tintatartó készlet porzóval, tálcával. cca 1822-1845, Batiz vagy Kassa, írókázott mintás kőcserép, jelzés nélkül, felületi sérülésekkel, a tintatartó elszíneződött, 24x18 cm /// Circa 1822-1845, Batiz or Kassa, Patterned stoneware with incised decoration, unmarked, with surface damage, the inkwell discolored, 24×18 cm.
12252.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Herendi óherendi koi hal figura, ezüstös festéssel, jelzett, kopott, 6,5x 4,5 cm
12253.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
1939 Herendi sárga Grape Leaves mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 18-29 cm
12254.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Herendi Indiai kosár multicolor mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 18x18 cm
12255.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
12256.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF