Number of items: 358

Zsolnay vetkőző akt. Alapmázas. Jelzés nélkül, kis felületi hibával, m: 26 cm
12221.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Zsolnay Pompadour falióra. Porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25,5 cm
12222.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Herendi óherendi nyúl figura. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12223.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 15,5 cm
12224.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Sarreguemines France 6 személyes kínáló készlet, klf színű mázakkal fedve, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), plasztikus díszítésű peremrésszel, d: 23 cm
12225.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19 cm
12226.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Herendi Viktória mintás fűszerkínáló, figurális lábakon, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 9 cm
12227.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Herendi mesét olvasó gyermek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm
12228.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Aquincum víziló. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 7x5,5 cm
12229.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kiöntő. Jelzett, aranyozáson kopással, m: 12 cm
12230.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Royal Copenhagen 4 darabos húsvéti tojás garnitúra, eredeti dobozában.
12231.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Herendi óherendi madárpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6 cm
12232.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF