Chinaware / Porcelain Number of items: 358
3516693
12221
524
15000
Zsolnay vetkőző akt. Alapmázas. Jelzés nélkül, kis felületi hibával, m: 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3512802
12222
524
15000
Zsolnay Pompadour falióra. Porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3512601
12223
524
Herendi óherendi nyúl figura. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3511705
12224
524
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3513453
12225
524
Sarreguemines France 6 személyes kínáló készlet, klf színű mázakkal fedve, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), plasztikus díszítésű peremrésszel, d: 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3514191
12226
524
6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3521459
12227
524
8500
Herendi Viktória mintás fűszerkínáló, figurális lábakon, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3515312
12228
524
Herendi mesét olvasó gyermek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3519989
12229
524
Aquincum víziló. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 7x5,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3512032
12230
524
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kiöntő. Jelzett, aranyozáson kopással, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3518353
12231
524
Royal Copenhagen 4 darabos húsvéti tojás garnitúra, eredeti dobozában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514257
12232
524
Herendi óherendi madárpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 400 5 000 6 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house