Number of items: 358
3513337
12341
524
4200
Salátalevél alakú köretes tál készlet, hibátlan, d: 13 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 400 5 000 6 000
3516688
12342
524
Drasche kórusvezető. Jelzett, kézzel festett, h: 18,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514206
12343
524
Aquincumi lány macival, jelzett, m: 13,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3515308
12344
524
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3515592
12345
524
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3512861
12346
524
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514237
12347
524
Hollóházi kutya miniatúra figura, jelzett, hibátlan, m: 3,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514230
12348
524
5 darabos magyar porcelán és kerámia összeállítás, közte Hollóházi, Aquincum.
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519196
12349
524
Royal Porzellan mid-century váza pár, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513034
12350
524
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3513344
12351
524
Ditmar Urbach 3 darab szecessziós fűszertartó + 2 darab Gránit fűszerfióka, m: 20 cm alatt, felületi sérülésekkel, lepattanással.
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3512859
12352
524
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m