Number of items: 358

Salátalevél alakú köretes tál készlet, hibátlan, d: 13 cm
12341.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Drasche kórusvezető. Jelzett, kézzel festett, h: 18,5 cm
12342.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Aquincumi lány macival, jelzett, m: 13,5 cm
12343.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12344.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
12345.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12346.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Hollóházi kutya miniatúra figura, jelzett, hibátlan, m: 3,5 cm
12347.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
5 darabos magyar porcelán és kerámia összeállítás, közte Hollóházi, Aquincum.
12348.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Royal Porzellan mid-century váza pár, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12349.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
12350.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ditmar Urbach 3 darab szecessziós fűszertartó + 2 darab Gránit fűszerfióka, m: 20 cm alatt, felületi sérülésekkel, lepattanással.
12351.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12352.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF