Number of items: 358

Wagner &amp; Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
12329.

Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1978-1979 Rörstrand 2 darab dísztál, jelzett, hibátlan, 19,5x19,5 cm
12330.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12331.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Herendi óherendi nyúl miniatúra, jelzett, kopással, m: 3 cm
12332.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Drasche Félix-Fürdő hamuzó, jelzett, lepattanással, 9x9 cm
12333.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Herendi gyermekét szoptató anya. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
12334.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12335.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
12336.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm
12337.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
12338.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kanna. Jelzett, csőre letört, m: 19 cm
12339.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
12340.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF