Number of items: 358
3458959
12329
524
13000
Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3512313
12330
524
1978-1979 Rörstrand 2 darab dísztál, jelzett, hibátlan, 19,5x19,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3514159
12331
524
3400
Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3514238
12332
524
3400
Herendi óherendi nyúl miniatúra, jelzett, kopással, m: 3 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 600 4 200 5 000
3519075
12333
524
Drasche Félix-Fürdő hamuzó, jelzett, lepattanással, 9x9 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3512604
12334
524
24000
Herendi gyermekét szoptató anya. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
Available for bidding
24 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3513032
12335
524
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514190
12336
524
Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 800 4 400 5 000
3516607
12337
524
Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3517106
12338
524
4800
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3512027
12339
524
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kanna. Jelzett, csőre letört, m: 19 cm
Available for bidding
3 000 HUF
4 800 5 500 6 500
3518362
12340
524
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m